SASNIEGUMI

Apsveicam Aleksandru Isakoviču un viņa pedagoģi Violetu Karpovu ar sasniegumiem!
06.02.2019

30.janvārī Valmierā norisinājās Jautrītei Putniņai veltītais Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kurā piedalījās mūzikas skolu audzēkņi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas.

Konkursantu sniegumu vērtēja profesionāļu žūrija: Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Ventis Zilberts, Klaipēdas Juozu Karosu Mūzikas skolas pedagoģe Vaiva Purlyte, Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolas pasniedzēja Ilze Treija, Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas direktors Artūrs Cingujevs, Tartu Heino Elleri mūzikas vidusskolas un Igaunijas Mūzikas akadēmijas Tartu filiāles pedagoģe Ieva Kostanda.

I vietu ieguva Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas 6. klavierspēles klases audzēknis ALEKSANDRS ISAKOVIČS.