Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Latgales priekšpilsētas mūzika un mākslas skola,
Prūšu iela 13B, Rīga,
LV-1057

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv,
Latvija
 
 

AKTUALITĀTES

39766

Valsts svētku pasākumi Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā
11.11.2013


"Mums pieder gaisma, mums pieder iela un mūsu pusē - ir gaisma liela", tā ir teicis mūsu tautas dzejnieks Imants Ziedonis. Novembris ir laiks, kad domājam par gaismas un tumsas cīņu, par mūsu  senčiem un par gaismas uzvaru, kas izpaudās latviešu tautas sapņa īstenojumā. Pirms 95. gadiem pavisam neticami - ar lielu tautas gribasspēku un mūsu tautas cīņas sparu- dzima Latvijas valsts- tā Latvija, kuras  turpinājums un šodiena esam mēs un mūsu darbi.

Pieminot Valsts svētkus - Lāčplēsa dienu un Latvijas Valsts proklamēšanas 95.gadadienu - mūsu skolā notiks  Lāčplēša dienas akcija "Gaismas ceļš", kas sāksies 11.novembrī no plkst.17.00, kad  skolas parkā  skolas audzēkņi, skolotāji un vecāki aizdegs svecītes-   godinot tos cilvēkus, kuri savas dzīvības ir atdevuši par Latvijas brīvības  ideju. 

Savukārt  -  13.novembrī  plkst.18.00 mūzikas klašu audzēkņi aicina uz tradicionālo  Valsts svētku koncertu skolas Lielajā zālē.

Abos pasākumos un visu novembri vēlēsim  "gaismas ceļu" mūsu Latvijai arī šodien, jo-  par to, kā mēs dzīvojam, un mīlam savu valsti, mēs katrs esam atbildīgi arī iepriekšējo paaudžu priekšā, ik katra labā doma padara gaišākus mūs visus. Dievs, svētī Latviju!


 

 

 

 

 

 

 

      Atpakaļ