Palīdzi būt drosmīgam!
08.11.2022

Nokļūstot slimnīcā ikviens izjūt lielāku vai mazāku pārdzīvojumu, neatkarīgi no tā, vai nepieciešams vienkārši aprunāties ar ārstu, saņemt kādu injekciju, veikt pārbaudi, izmantojot medicīnisko aparatūru, vai ilgstošāk ārstēties stacionārā.

Lai pacientos raisītu pozitīvas emocijas un mazinātu bailes vai satraukumu pirms gaidāmās procedūras vai manipulācijas, Bērnu slimnīca ir ieviesusi Drosmes kastes, no kurām apbalvojumu par izrādīto drosmi var saņemt ikviens mazais un lielais slimnīcas pacients. Drosmes kastes gan Latvijā, gan citviet pasaulē darbojas, pateicoties ziedojumiem, tādēļ ir svarīgi, lai ziedotāju aktivitāte būtu vienlīdz liela visās sezonās un dāvaniņu nekad netrūktu, jo drosme slimnīcas pacientiem nepieciešama katru dienu visa gada garumā.

Arī mūsu skolas foajē ir izvietotas drosmes kastes, kur katrs, kam ir vēlme un rocība, var ziedot mazajiem pacientiem rotaļlietas vai cita veida dāvanas. Tās var būt nelielas rotaļlietas (līdz 30 cm) - lelles, mašīnas, mīkstās rotaļlietas, figūriņas, grāmatas, puzles, spēles, mantas fiziskām aktivitātēm, dažādi aksesuāri pusaudžiem, u.c.. Lūgums ziedot jaunas mantas to orģinālajā iepakojumā.

Vairāk informācijas https://www.bkus.lv/drosmes-kastes .

Labais vairo labo! Lai mums izdodas iepriecināt mazos drosminiekus!