Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Latgales priekšpilsētas mūzika un mākslas skola,
Prūšu iela 13B, Rīga,
LV-1057

+ 371 67474200,
lpmums@riga.lv,
Latvija
 
 

AKTUALITĀTES

38819

Nāc un iekļaujies ritmā! Stepa studija Ķengaragā! Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola turpina uzņemšanu studijā „Ritma melodijas”
Apskatīt komentārus (0)


07.11.2013


 Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola (Rīga, Prūšu iela 13b)   aicina pieteikties  jaunā studijā - „Ritma melodijas”. „Ritms ir neatņemama planētas Zeme pulsācijas mijiedarbība ar cilvēku, tas nozīmē, ka ritms ir katrā no mums. Tā kā mēs esam  tik dažādi, tad arī  ritms ir  daudzveidīgs un dažāds,”  uzsver studijas mākslinieciskais vadītājs, Latvijā un pasaulē pazīstamais stepa dejotājs Māris Pūris. Tagad pateicoties Latgales priekšpilsētas mūzikas  un mākslas skolas iniciatīvai, stepa soļusun citus ritma žanrus varēs apgūt arī Ķengaragā- Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā.„Laika gaitā ir izveidojušies dažādi mākslas žanri, kas palīdz cilvēkam atklāt ritmu sevī,  to sakārtot un atskaņot. Studija „Ritma melodijas” piedāvā apgūt  Body jam (ķermeņa perkusiju),  stepu (skaņu deju),Stomp (priekšmetu skaņas),” skaidro M.Pūris.

 Minētie mākslas žanri, palīdz cilvēkam jau no mazotnes attīstīt ķermeņa koordināciju, līdzsvara un ritma izjūtu, tāpēc nodarbības studijā vēlams sākt jau no bērnības. Apmācības notiek grupās, kurās ir  ne vairāk kā 5 līdz  6 cilvēki, vēlamais vecumu sadalījums grupās ir : „mazie”  no 6 līdz 10 gadiem, „vidējie” no 10 līdz 15 gadiem, „lielie” no 16 un vecāki.

 Studija  „Ritma melodijas”  dod iespēju katram  ritmu  sadzirdēt sevī un atskaņot,” piebilst M.Pūris un aicina  lielus un mazus atklāt  un apgūt  unikālo ritma melodiju pasauli.

Interesenti vēl var pieteikties pieteikties  skolas administrācijā, Prūšu ielā 13b, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00  Tālrunis informācijai: 67803295, 67803294 vai arī rakstīt ritmastudija@gmail.com

 Ieskatam un iedvesmai:

https://www.youtube.com/watch?v=WbKFKndaUdA

https://www.youtube.com/watch?v=PZmFhkGJDK4

https://www.youtube.com/watch?v=UtRXHm6U6ww

 https://www.youtube.com/watch?v=vArzin4RkZY

 

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA