No 1. - 31.novembrim skolas dārzā būs apskatāms vides objekts "Stūru stūriem tēvu zeme"
28.10.2022

1. novembrī, nozīmīgāko Latvijas valsts svētku mēnesī, mūsu skolas dārzā (Prūšu ielā 13B), plkst. 16.30 aicinām uz lielformāta vides objekta “Stūru stūriem tēvu zeme”. svinīgo atklāšanu.

Objekta “Stūru stūriem tēvu zeme” vizuālā identitāte iedalāma divās daļās - telpiskā un simboliskā. Tumšajā laikā tas kļūs par gaismas objektu, kurā izgaismosies latviešu un ukraiņu folkloras zīmes un citi tradicionālās kultūras ornamenti. Apgaismojums piešķirs projektam filosofisku nozīmi – skola kā zinību, emocionālās inteliģences un gaismas nesēja.

Objekta “Stūru stūriem tēvu zeme” vizuālā tēla skaidrojumu, sagatavošanas darbus, informāciju un vizualizācijas var apskatīt un tai sekot vietnē Instagram

"Objekts būs apskatāms visu novembri - patriotu mēnesi, un mēs paredzam, ka šāda objekta izveide stiprinās Valsts Republikas proklamēšanas dienas svētku noskaņu, audzēkņu un visas apkaimes iedzīvotāju valstisko piederību, kā arī veicinās skolā pārstāvēto dažādo etnisko un nacionālo grupu sadarbību un draudzību!" saka skolas direktore Linda Kūla.

Projekts tiek finansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.