Pateicība skolas koklētāju ansambļiem "Liepa" un "Liepziedi" par piedalīšanos Kokļu dienā.
05.09.2022

Jau tradicionāli vasarā koklētāju ansambļi tiekas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, lai ar savām koncertprogrammām priecētu muzeja apmeklētājus. Šī gada Kokļu dienā piedalījās ansambļi no Ādažiem, Babītes, Baldones, Baložiem, Daugmales, Engures, Kolkas, Ķekavas, Madonas, Rīgas un Zvejniekciema.
      3. jūlija koncertā skanēja skaņdarbi no XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku kokļu mūzikas koncerta “Laika upe”: latviešu tautasdziesmu apdares un oriģinālskaņdarbi koklētāju ansambļiem. Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja pedagoģu Lindas Kūlas un Andras Rebiņas vadītie koklētāju ansambļi "Liepa" un "Liepziedi".