119737

LPMMS audzēkņi vieni no aktīvākajiem portālā Uzdevumi.lv
07.01.2022

Prācājamies saņemt šādu pozitīvu audzēķņu darba novēr'tjumu no Uzdevumi.lv - "Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola 2021./2022. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv! Paldies par Jūsu skolotāju un skolēnu aktivitāti, sasniegtajiem rezultātiem un atbalstu, ko sniedzat digitāliem mācību līdzekļiem!
      Arī II semestrī Uzdevumi.lv turpinās darbu pie kvalitatīva mācību satura izstrādes, kas palīdzēs sagatavoties gan ieskaitēm, gan valsts pārbaudes darbiem. Ceru uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk, kā arī novēlu enerģisku un panākumiem bagātu 2022. gadu!"

Paldies par labi iesākto darbu, un tādā pat turpinām!