Prūšu iela 13 b,
Rīga, LV-1057,
Latvija

+ 371 67803292 ,
lpmums@riga.lv
 
 

Konkurss "Sudraba flautas"

 

 

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkurss

„Sudraba flauta”

un

Profesionālās pilnveides kursi

„Daudzveidīgas mācību metodes darbā ar mūzikas skolu mācību programmas „Flautas spēle” audzēkņiem”.  

Norise

25. 10. 2017. plkst. 19 00

Jāz. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas LMT zālē

II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursa

„Sudraba flauta” Atklāšanas koncerts

Piedalās: flautistes Ula Čaplikaite (Lietuva), Aiva Elsiņa (Itālija, Latvija), Guna Paula (Latvija) un Ieva Dzērve (klavieres; Latvija)

Programmā: J Fr.Puleka, I.Clarka, J. Gruoda, J.Muke, W. Poppa, A. Piazzolla un S. Pionieri mūzika

26.10.2017.

8.00 Dalībnieku reģistrācija I Grupa

9.00 Konkursa atklāšana

9.10 I Grupa (A-L)

11.00 Pārtraukums, Nošu izdevniecības “Musica Baltica” prezentācija

11.15 I grupa (M-Z)

12.00 Dalībnieku reģistrācija II Grupa

13.00 Pusdienu pārtraukums

14.00 Apbalvošana I Grupai

14.15 II grupa (A-K)

15.30 Pārtraukums

15.45 II grupa (L-V)

17.45 Pārtraukums

18.00 Metodiskās pārrunas

19.00 Apbalvošana II Grupai

19.30 Radošās diskusijas ar žūrijas locekļiem. Svētku kliņģeris

27.10.2017.

8.00 Dalībnieku reģistrācija Juniori

9.00 Juniori

11.45 Apbalvošana Junioriem

Laiks

Ula Čaplikaite

Aiva Elsiņa

Guna Paula

8:00

Reģistrācija

Reģistrācija

Reģistrācija

8:40

Atklāšana

Atklāšana

Atklāšana

11:00

Lekcija

„Svarīgākie pedagoģiskie aspekti audzēkņu apmācības procesa sākumposmā un metodiskās pieejas flautas spēles kvalitātes uzlabošanai”

12:00

Mare 2.klase

Juglas mūzikas skola

G. F. Telemans Kantabile

Elza 3.klase

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

Īru tautas melodija “Londonderry Air”

Estere Anna 3.klase

Smiltenes mūzikas skola

N.Baklānova “Rotaļa”

E.Mak-Douell “Pie sauvvaļas rozes”

12:30

Tīna 4.klase

Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola

L. van Bēthovens “Polonēze”

Anfisa 7.klase

Ogres Mūzikas skola

G.Diniku.Hora Stacato

Estere Velta 4.klase

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

J.Demerssemans “Maza fantāzija par Venēcijas karnevāla tēmu”

13:00

Tīna 3. klase

Alūksnes Mūzikas skola

L. Liepiņa – Kaņepe

Gāju pa mežu

Adelīna 2.klase

Juglas mūzikas skola

A.Ridout Rīts un Vakars no svītas No saullēkta līdz saulrietam

Keita 3.klase

Jaunpiebalgas Mūzikas un mākslas skola

R. Drigo “Polka”

13:30

Pusdienas

Pusdienas

Pusdienas

14:30

Lekcija

„ Kā organizēt vasaras darbu, lai bērni ar prieku spēlētu mūzikas instrumentu.”

15:30

Paula 6.klase

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

T.Bēms Alpu suvenīrs

Aija 2.klase

Jūrmalas mūzikas vidusskola

Lūcija Garūta Šūpļa dziesma

Kate 2.klase

Juglas mūzikas skola

Renē L. Kains Prelūdija un deja

16:00

Ieva Elīza 4. klase

Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola

J.K.Vanhals Sonāte G dur 1.daļa Allegro moderato

Lauma 3.klase

Alfr. Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola

M. Monnot „Himna mīlestībai”

Patrīcija Babete 3. klase

Ventspils Mūzikas skola

Henry Mancini “Two for the road”

16:30

Austra 5. klase

Jūrmalas mūzikas vidusskola

Ādolfs Skulte.Ārija

Una 6.klase

Balvu Mūzikas skolas

K.V.Gluks “Melodija”, flautas solo no operas “Orfejs un Eiridīke”

Marta 6.klase

Ādažu mākslas un mūzikas skola

B.Godārs Allegretto

17:00

Kristians 3. klase

Mārupes Mūzikas un mākslas skola

J.Donjon Uvertīra

Linda 6.klase

Bolderājas Mūzikas un mākslas skola

Fr.Pulenks – Sonāte I daļa

G.F.Hendelis – Sonāte sol min II daļa

Katrīna Jūlija 6.klase

Iecavas Mūzikas un mākslas skola

E.Elgārs “Kapričioze

17:30

Lekcija

„ Stresa radītie sarežģījumi un tā pārvarēšana uzstājoties”

18:30

Noslēgums

Noslēgums

Noslēgums