Sveicam koncertcikla - konkursa "Talants Latvijai" laureātus - Mariju Aleksu Muižzemnieci un Aleksandru Isakoviču!
12.06.2018

2018. gada 27. maijā Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notika koncertcikla – konkursa "Talants Latvijai" 27. sezonas noslēguma koncerts.

Koncerta ietvaros katru gadu tiekas Latvijas mūzikas skolu audzēkņi – spoži jaunie talanti. Daudziem koncertcikla – konkursa "Talants Latvijai" laureātiem tas bijis pirmais solis uz panākumiem nākotnes citos, jau prestižos starptautiskajos konkursos, kā arī ierosme izvēlēties profesionāla mūziķa ceļu.

Arī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas audzēkņi ir koncertcikla - konkursa "Talants Latvijai" laureāti. II vietu ieguva klavieru klases audzēkne Marija Aleksa Muižzemniece, pedagoģe Violeta Karpova, savukārt III vietu ieguva Aleksandrs Isakovičs, pedagoģe Antoņina Mitrohina.

Sveicam laureātus un viņu pedagogus ar sasniegumiem!