81994

Mazajā ģildē notiks koncerts “Mūzikas ceļojums”
30.10.2017

Koncertā ar  uzstāsies Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi Laura Patrīcija Damberga, Mija Amēlija Dziļuma, Taīsija Džuminska, Anna Kilke, Oskars Kilks, Karīna Sudņicina, Benita Šķeltiņa, Aleksejs Tupiks, Renāts Vanags, Valters Vēģelis, Marija Virki, Edvards Zvirgzdiņš un klarnešu trio – Amanda Amēlija Griķe, Sindija Luīze Libeka un Emīls Šīre , savukārt no Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas savas muzikālās dotības demonstrēs audzēknes Maija Elīza Burlakova, Marija Gorozija, Dārta Justīne Kolāte, Veronika Kolpakova, Gabriela Džeina Melne, Eunika Balode-Novikova.

Šoreiz koncertprogramma klausītājiem būs īpaši saistoša ar plaši pārstāvētajām klavieru,  flautas, klarnetes, trompetes, obojas, vijoles, čella, ģitārspēles, akordeona un kora klases mūzikas specialitātēm.

Koncertu cikls “Mūzikas ceļojums” ir iepriekšējos gados veiksmīgi aizsāktās tradīcijas turpinājums ar mērķi paplašināt mūzikas skolu audzēkņu koncertu pieredzi, veicinot viņu līdzdalību kultūras procesos, tādējādi sekmējot jauno talantu attīstību.

Koncertu “Mūzikas ceļojums” organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Ieeja koncertā bez maksas.