V Starptautiskais jauno pianistu konkurss "Mūsdienu klasika"
10.12.2018

7. decembrī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā izskanēja V Starptautiskais jauno pianistu konkurss "Mūsdienu klasika".

Konkursa žūrijā bija Sanktpēterburgas Valsts mūzikas liceja klavieru nodaļas vadītāja Irina Lobikova, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru un Kameransambļu, un klavierpavadījumu katedras profesors Ventis Zilberts, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Klavieru katedras vadītājs, profesors Juris Kalnciems.

I vietu B grupā un Atzinības rakstu par labāko latviešu mūzikas izpildījumu saņēma Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas klavierspēles audzēknis Aleksandrs Isakovičš, pedagoģe Violeta Karpova.

Savukārt Diplomu un veicināšanas balvu saņēma jaunākais konkursa dalībnieks, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas klavierspēles audzēknis Rostislavs Lukjanovskis, pedagoģe Ivita Reinsone.

Sveicam ar panākumiem!